Szukaj w serwisie

Archiwum ogłoszenia

INTENCJE MSZALNE:

 

TYDZIEŃ 36

XXII NIEDZIELA Zwykła  1 IX      

8:00 Za++ rodziców Bronisławę i Stanisława PRZEPIÓRA, ++teściów Joannę i Wincentego KNIEC, ++braci, siostry, szwagrów i bratowe, ++z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące 

10:30 W 1 r. ślubu Agnieszki i Kamila w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata wspólnego życia

 

PONIEDZIAŁEK  2 IX          

18:00 Za+ ojca Bronisława, ++ z pokrewieństwa

18:30 Różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia Za+ Śp. Marcela RZANEGO

 

WTOREK  3 IX       św. Grzegorza Wielkiego

18:00 Do Anioła Stróża prosząc o opiekę i łaski potrzebne w nowym roku szkolnym

 

ŚRODA   4 IX  

8:00 (intencja wolna)                nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  5 IX   

18:00 Za+ Antoniego KWIECIEŃ w 10 r. śm., ++z pokrewieństwa obu stron

 

PIĄTEK   6 IX     pierwszy piątek miesiąca

18:00 szkolna  W intencji czcicieli NSPJ               nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA   7 IX        

18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marka z okazji urodzin oraz dla całej jego rodziny

 

XXIII NIEDZIELA Zwykła  8 IX      

8:00 Za+ mamę Cecylię w kolejną r. śm., +ojca Jana, ++teściów Hildegardę i Pawła KOMOR 

10:30 W 30 dzień po śmierci w pewnej intencji

TYDZIEŃ 35

XXI NIEDZIELA Zwykła  25 VIII      

8:00 Do Opatrzności Bożej w intencji Anety i Tomasza z okazji kolejnej rocznicy ślubu, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla małżonków oraz dla córki Weroniki i całej rodziny 

10:30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne w rodzinach KOKOT i HALUPCZOK, a także do Anioła Stróża w intencji Dominika, będzie ochrzczony            chrzest – po Mszy św. -  Dominika HALUPCZOKA

 

PONIEDZIAŁEK  26 VIII     Uroczystość NMP Częstochowskiej

18:00 Do Niepokalanego Serca NMP i św. Jana Chrzciciela w 25 rocznicę ustanowienia Duszpasterstwa Świerkle w intencji Kapłanów, Parafian i Gości, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do Swego Królestwa     (Te Deum)

 

ŚRODA   28 VIII   św. Augustyna

8:00 Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  29 VIII   Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji kolejnej r. ślubu

 

PIĄTEK   30 VIII    

18:00 Za+ męża Józefa, ++z rodziny MOCZKO i HYS

 

SOBOTA   31 VIII            

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ ojca Jana w 6 r. śm., +Zbigniewa JUCHNIEWICZA w 6 r. śm., ++jego rodziców Michalinę i Stanisława

 

XXII NIEDZIELA Zwykła  1 IX      

8:00 Za++ rodziców Bronisławę i Stanisława PRZEPIÓRA, ++teściów Joannę i Wincentego KNIEC, ++braci, siostry, szwagrów i bratowe, ++z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące 

10:30 W 1 r. ślubu Agnieszki i Kamila w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata wspólnego życia

TYDZIEŃ 34

XX NIEDZIELA Zwykła  18 VIII      

8:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji 55r. urodzin

10:30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla Antoniego z okazji urodzin oraz dla jego rodziny

 

PONIEDZIAŁEK  19 VIII 

18:00 Za++ z rodzin ROJEK i MOTZKO

 

WTOREK  20 VIII   św. Bernarda

18:00 Za+ męża, ++rodziców z obu stron, ++z pokrewieństwa

 

ŚRODA   21 VIII   św. Piusa X

8:00                                                     nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  22 VIII   NMP Królowej

18:00 Za+ ojca Józefa MOCZKO w kolejną r. śm.

 

PIĄTEK   23 VIII    

18:00 Za+ ojca, teścia i dziadka Józefa MOCZKO w kolejną r. śm.

 

SOBOTA   24 VIII             Święto św. Bartłomieja

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ ojca i dziadka Herberta w 1 r. śm.

 

XXI NIEDZIELA Zwykła  25 VIII      

8:00 Do Opatrzności Bożej w intencji Anety i Tomasza z okazji kolejnej rocznicy ślubu, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla małżonków oraz dla córki Weroniki i całej rodziny

10:30 (intencja wolna)

   chrzest – po Mszy św. -  Dominika HALUPCZOKA

TYDZIEŃ 33

XIX NIEDZIELA Zwykła  11 VIII      

8:00 Za++ rodziców Gertrudę i Józefa MICHALAK, + męża Helmuta, ++teściów, ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 Za+ męża Józefa KESNER w kolejną r. śm., ++rodziców, teściów, +Marię KONDZIELA, ++z pokrewieństwa KONDZIELA, KESNER i KAŁUŻA

 

PONIEDZIAŁEK  12 VIII 

18:00 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla zony Barbary z okazji urodzin oraz dla całej rodziny KESNER, JĘDRZEJCZAK i ADREJCZUK

 

WTOREK  13 VIII   

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++członków Żywego Różańca od róży zelatorki Róży KNIEC

 

ŚRODA   14 VIII   Św. Maksymiliana Marii Kolbego

8:00 W intencji rodzin ŚLIWA, CHMIST, TRZIONKA i SZASTOK, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do Swego Królestwa   nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK   15 VIII     Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8:00 Za++ rodziców Matyldę i Jana GWOŚĆ, ++dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące; a także o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo w rodzinie

10:30 Za++ rodziców Stanisławę i Ignacego DEREK, ++dziadków, ++siostry, ++z pokrewieństwa

15:00 Nabożeństwo Fatimskie                

         Msza św. w intencji uczestników nabożeństwa

 

PIĄTEK   16 VIII    

18:00 Za++ Franciszkę i Martę KNOSALLA, ++rodziców i z rodzeństwa, ++pokrewieństwo i dusze opuszczone

 

SOBOTA   17 VIII             Uroczystość Św. Jacka

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla córki z okazji urodzin, a także za jej + dziadka

 

XX NIEDZIELA Zwykła  18 VIII      

8:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji 55r. ślubu

10:30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla Antoniego z okazji urodzin oraz dla jego rodziny

TYDZIEŃ 32

XVIII NIEDZIELA Zwykła  4 VIII      

8:00 Za++ Wiktorię i Władysława SMOLIŃSKICH, ++rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo SMOLIŃSKI i LAZIK

10:30 Za++ rodziców KOKOT i MŁYNEK, ++z całego pokrewieństwa

 

WTOREK  6 VIII Święto Przemienienia Pańskiego

18:00 Za+ mamę Marię GALLUS na pamiątkę urodzin, ++dziadków obu stron, ++z pokrewieństwa

 

ŚRODA  7 VIII     

8:00 

         nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  8 VIII     Św. Dominika

18:00 Za+ żonę Anelis na pamiątkę urodzin, ++rodziców obu stron, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone; a także do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Siostry Alberty i synowej Gabrieli

 

PIĄTEK   9 VIII     św. Teresy Benedykty od Krzyża

18:00 Za+ mamę Teresę NIESTRÓJ w kolejną r. śm., ++z rodziny i pokrewieństwa, a także o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

 

SOBOTA   10 VIII             św. Wawrzyńca

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ ojca Bronisława w kolejną r. śm., +mamę Krystynę, ++teściów, ++dziadków obu stron, +szwagra Henryka, ++z pokrewieństwa

 

XIX NIEDZIELA Zwykła  11 VIII      

8:00 Za++ rodziców Gertrudę i Józefa MICHALAK, + męża Helmuta, ++teściów, ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 Za+ męża Józefa KESNER w kolejną r. śm., ++rodziców, teściów, +Marię KONDZIELA, ++z pokrewieństwa KONDZIELA, KESNER i KAŁUŻA

TYDZIEŃ 31

XVII NIEDZIELA Zwykła  28 VII      

8:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinach WITKE, WILCZEK i FARUGA

10:30 Za+ męża i ojca Mariana PAWŁOWSKIEGO w kolejną r. śm.

chrzest – po Mszy św. – Róży ANDREJCZUK

 

PONIEDZIAŁEK   29 VII   św. Marty

18:00 Za+ syna Bernarda w 5 r. śm., ++Gertrudę i Józefa PIETREK

 

WTOREK  30 VII

18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji kolejnej rocznicy ślubu

 

CZWARTEK  1 VIII     św. Alfonsa Marii Liguoriego

18:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i łaski potrzebne w rodzinach KONIECZKO, CZECH i CZICHOS

 

PIĄTEK   2 VIII     pierwszy piątek miesiąca

18:00 W intencji czcicieli NSPJ                 nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA   3 VIII   

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ mamę Jadwigę MOCZKO w 2 r. śm., ++dziadków Klarę i Pawła GALUS

 

XVIII NIEDZIELA Zwykła  4 VIII      

8:00 Za++ Wiktorię i Władysława SMOLIŃSKICH, ++rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo SMOLIŃSKI i LAZIK

10:30 Za++ rodziców KOKOT i MŁYNEK, ++z całego pokrewieństwa

TYDZIEŃ 30

XVI NIEDZIELA Zwykła  21 VII      

8:00 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siostrzenicy Leny z okazji urodzin, także o szczęśliwe rozwiązanie dla kuzynki  Agnieszki

10:30 Za++ rodziców Jana i Annę GACKA, Marię i Jana BARON, ++siostry Edeltraudę i Marię, +brata Józefa, +Helmuta ZDZUJ, ++2szwagrów, ++z rodziny i dusze w  czyśćcu cierpiące

chrzest – po Mszy św. - Emilii ZWIERZ

 

PONIEDZIAŁEK   22 VII   Święto św. Marii Magdaleny

18:00 Za+ mamę Annę na pamiątkę urodzin

 

WTOREK  23 VII Święto św. Brygidy

18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla Klaudii i Rafała w kolejną r. ślubu

 

ŚRODA  24 VII      Św. Kingi

8:00 intencja wolna   nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  25 VII     Święto św. Jakuba

18:00 Za+ męża i ojca Helmuta, +Marcina GALUS, ++z pokrewieństwa GALUS

 

PIĄTEK   26 VII     Uroczystość Św. Anny

8:00 Do MB Nieustającej Pomocy i MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji urodzin syna oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie  

 

SOBOTA   27 VII    św. Joachima

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 intencja wolna

 

XVII NIEDZIELA Zwykła  28 VII      

8:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinach WITKE, WILCZEK i FARUGA

10:30 Za+ męża i ojca Mariana PAWŁOWSKIEGO w kolejną r. śm.

chrzest – po Mszy św. – Róży ANDREJCZUK

TYDZIEŃ 29

XV NIEDZIELA Zwykła  14 VII      

8:00 Za+ siostrę Edith w 4 r. śm., +męża Ludwika, ++rodziców, +Romana HYNEK

10:30 Za+ ojca Tadeusza JĘDRZEJCZAK w kolejną r. śm., ++z rodzin KESNER i JĘDRZEJCZAK

15:00 Nabożeństwo Fatimskie

         Msza św. w intencji uczestników nabożeństwa

 

XVI NIEDZIELA Zwykła  21 VII      

8:00 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siostrzenicy Leny z okazji urodzin, także o szczęśliwe rozwiązanie dla kuzynki Agnieszki

10:30 Za++ rodziców Jana i Annę GACKA, Marię i Jana BARON, ++siostry Edeltraudę i Marię, +brata Józefa, +Helmuta ZDZUJ, ++2szwagrów, ++z rodziny i dusze w  czyśćcu cierpiące

TYDZIEŃ 28

XIV NIEDZIELA Zwykła  7 VII      

8:00 Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla mamy Anny z okazji ur.

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zuzanny KACZMAREK w 1 r. urodzin, także dla jej rodziców i chrzestnych

 

PONIEDZIAŁEK   8 VII   św. Jana z Dukli

18:00 Za+ Juliana WALCZAK w 1 r. śm., ++z rodziny oraz o opiekę i błogosławieństwo Boże w rodzinie

 

WTOREK  9 VII          

8:00 (intencja wolna)

 

ŚRODA  10 VII      

8:00 (intencja wolna)             nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  11 VII     Święto św. Benedykta

8:00 (intencja wolna)

 

PIĄTEK   12 VII     św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla męża i córki z okazji urodzin

 

SOBOTA   13 VII    św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++członków Żywego Różańca od róży zelatorki Marii KONIECZKO

 

XV NIEDZIELA Zwykła  14 VII      

8:00 Za+ siostrę Edith w 4 r. śm., +męża Ludwika, ++rodziców, +Romana HYNEK

10:30 Za+ ojca Tadeusza JĘDRZEJCZAK w kolejną r. śm., ++z rodzin KESNER i JĘDRZEJCZAK

15:00 Nabożeństwo Fatimskie

         Msza św. w intencji uczestników nabożeństwa

TYDZIEŃ 27

XIII NIEDZIELA Zwykła  30 VI      poświęcenie pojazdów

8:00 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę dla Marzeny i Norberta w 10 r. ślubu     (Te Deum)

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla Eweliny z okazji 18 r. urodzin

 

PONIEDZIAŁEK   1 VII   

18:00 Za+ męża Adama KACZMAREK, +brata Jerzego, +Krystynę

 

WTOREK  2 VII          

8:00 Za++ dziadków Janinę i Piotra SOBIECH

 

ŚRODA  3 VII      Św. Tomasza

8:00 Do MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę dla taty Krzysztofa z okazji urodzin oraz dla całej rodziny ŚLIWA   nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  4 VII    

18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę i łaski potrzebne w kolejną rocznicę ślubu

 

PIĄTEK   5 VII     pierwszy piątek miesiąca

18:00 W intencji czcicieli NSPJ    nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA   6 VII       bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 (intencja wolna)

 

XIV NIEDZIELA Zwykła  7 VII      

8:00 Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla mamy Anny z okazji ur.

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zuzanny KACZMAREK w 1 r. urodzin, także dla jej rodziców i chrzestnych

TYDZIEŃ 26

NIEDZIELA  23 VI  Uroczystość Odpustowa ku czci Niepokalanego Serca NMP

8:00 Do Niepokalanego Serca NMP prosząc o opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski potrzebne w rodzinach ŚLIWA, TRZIONKA, SZASTOK i CHMIST

11:00 suma odpustowa → Do Niepokalanego Serca NMP w intencji mieszkańców naszej wioski i gości- o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i łaski potrzebne

 

PONIEDZIAŁEK   24 VI   Narodziny św. Jana Chrzciciela

18:00 Za++ polecanych w wypominkach z okazji odpustu / procesja na cmentarz

 

WTOREK  25 VI          

18:00 Za+ żonę Marię – Annę na pamiątkę urodzin, oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie JENDRYCA     procesja Eucharystyczna

 

ŚRODA  26 VI      

8:00 Do MB Nieustającej Pomocy i Św. Jana prosząc o opiekę, zdrowie, błogosławieństwo Boże i łaski potrzebne na dalsze lata dla Marii PIOTROWSKIEJ z okazji 80 r. urodzin  nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  27 VI    

18:00 Za + męża i ojca Zygfryda, +mamę Ritę MATYSEK, +Helenę KOTULA, ++rodziców Annę i Józefa GALUS, ++Łucję i Ludwika TWARDAWSKICH procesja Eucharystyczna, poświęcenie ziół i kwiatów       

 

PIĄTEK   28 VI     Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 Za++ rodziców Klarę i Ryszarda KOKOT, ++Jadwigę i Pawła SOSNA, ++z pokr.

 

SOBOTA   29 VI      Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 (intencja wolna)

 

XIII NIEDZIELA Zwykła  30 VI      poświęcenie pojazdów

8:00 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę dla Marzeny i Norberta  w 10 r. ślubu     (Te Deum)

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla Eweliny z okazji 18 r. urodzin

TYDZIEŃ 25

NIEDZIELA   16 VI             Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla mamy Janiny z okazji 91  r. urodzin     (Te Deum)

10:30 Za+ Marię KONDZIELA w kolejną r. śm., +męża Józefa KESNER, ++rodziców i teściów, ++z pokrewieństwa KONDZIELA, KESNER i KAŁUŻA

 

PONIEDZIAŁEK   17 VI      św. Brata Alberta Chmielowskiego

18:00 Za+ męża Józefa RIPPEL, ++ rodziców obu stron, ++z pokrewieństwa

 

WTOREK  18 VI          

18:00 1. Za+ ciocię Marię GALLUS w 7 r. śm., +ojca Ludwika GALLUS, ++z rodzeństwa, ++dziadków GALLUS

         2. Do Bożej Opatrzności i św. Jana Marii Vianey’a w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski potrzebne w pracy duszpasterskiej dla ks. Mariusza SIENKOWSKIEGO z okazji 25 r. święceń kapłańskich

 

ŚRODA  19 VI      

8:00 Do Bożej Opatrzności prosząc o opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla siostry  Dominiki z okazji urodzin oraz opiekę Bożą dla Leny, Igora i Niny   

                  nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  20 VI     Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa- Boże Ciało

7:00

9:00 W intencji Parafian                procesja do 4 ołtarzy

 

PIĄTEK   21 VI     NMP Opolskiej

18:00 Za+ męża Helmuta POSOR, +syna Huberta, ++rodziców z obu stron, ++z rodzeństwa i pokrewieństwa      procesja Eucharystyczna

 

SOBOTA   22 VI     

16:00 ślub: Anna GAWROŃSKA i Bartłomiej HOFFMANN

17:00 nieszpory odpustowe    

Msza św.: Do Niepokalanego Serca NMP prosząc o opiekę, szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do pełnego zdrowia dla wujka Piotra      procesja Eucharystyczna

 

NIEDZIELA  23 VI  Uroczystość Odpustowa ku czci Niepokalanego Serca NMP

8:00 Do Niepokalanego Serca NMP prosząc o opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski potrzebne w rodzinach ŚLIWA, TRZIONKA, SZASTOK, CHMIST i HAJDA

11:00 suma odpustowa → Do Niepokalanego Serca NMP w intencji mieszkańców naszej wioski i gości- o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i łaski potrzebne

 

PONIEDZIAŁEK   24 VI   Narodziny św. Jana Chrzciciela

18:00 → Za++ polecanych w wypominkach z okazji odpustu        procesja na cmentarz

TYDZIEŃ 24

NIEDZIELA   9 VI       Uroczystość Zesłanie Ducha Świętego

8:00 Za++ Hildegardę i Pawła KOMOR, ++rodziców KOMOR i MOCZKO, ++z pokrewieństwa KOMOR i MOCZKO

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla Julii i Michała z okazji 1 r. ślubu oraz dla całej rodziny KESNER i ANDREJCZUK

15:00 Nabożeństwo Fatimskie

         Msza św. w pewnej intencji

 

PONIEDZIAŁEK   10 VI      Święto NMP, Matki Kościoła

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla brata Helmuta z okazji 80 r. urodzin oraz za+ bratową Gerdę

 

WTOREK  11 VI           Św. Barnaby

18:00 Do Ducha Św. prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski

         potrzebne dla całej rodziny KNOPIK

 

ŚRODA  12 VI      św. Bonifacego

8:00 Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w pewnej intencji    nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK   13 VI     Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++członków Żywego Różańca od róży zelatorki Róży KOMOR

 

PIĄTEK   14 VI     bł. Michała Kozala

18:00 szkolna   O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i łaski potrzebne w rodzinie

 

SOBOTA   15 VI     

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za++ rodziców Zofię i Franciszka BANAŚ, Annę i Władysława POCHOPIEŃ, +Teresę PIEKARSKĄ, ++z pokrewieństwa obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA   16 VI             Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla mamy Janiny z okazji 91 r. urodzin     (Te Deum)

10:30 Za+ Marię KONDZIELA w kolejną r. śm., +męża Józefa KESNER, ++rodziców i teściów, ++z pokrewieństwa KONDZIELA, KESNER i KAŁUŻA

 

TYDZIEŃ 23

NIEDZIELA   2 VI       Wniebowstąpienie Pańskie

8:00 Za+ mamę Cecylię, +ojca Jana, ++teściów, dziadków z obu stron, ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 Do MB Nieustającej Pomocy prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy z okazji urodzin oraz dla dzieci i wnuków o zdrowie i łaski potrzebne

 

PONIEDZIAŁEK   3 VI         Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

18:00 Za+ ojca Roberta KOŁODZIEJ w kolejną r. śm., +mamę Jadwigę, +bratową Ellę, ++dziadków, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

WTOREK   4 VI           

18:00 Za+ ojca Joachima TOMALA

 

ŚRODA  5 VI      św. Bonifacego

8:00 intencja wolna               nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK   6 VI     Św. Norberta

18:00 Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne w rodzinach BARON, KNOSALA i WEBER

 

PIĄTEK   7 VI     pierwszy piątek miesiąca

18:00 szkolna   W intencji czcicieli NSPJ        nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA   8 VI         św. Jadwigi Królowej

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Heleny i Jakuba LANGENFELD w 1 r. ślubu

 

NIEDZIELA   9 VI       Zesłanie Ducha Świętego

8:00 Za++ Hildegardę i Pawła KOMOR, ++rodziców KOMOR i MOCZKO,

++z pokrewieństwa KOMOR i MOCZKO

10:30 (Kesner)

15:00 Nabożeństwo Fatimskie

         Msza św. w pewnej intencji

 

TYDZIEŃ 22

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA   26 V

8:00 Za++z rodzin KAŁUŻA, KNOPP i SZNAPKA, za dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 W intencji Nadii i Aleksandry MOCZKO w pierwszą rocznicę komunii św. – prosząc dla nich o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie

14:00 okolicznościowe nabożeństwo majowe z okazji Dnia Matki 

 

PONIEDZIAŁEK   27 V       

18:00 Za++ rodziców WOLIK, ++2 szwagrów, ++z pokrewieństwa     nabożeństwo majowe

 

WTOREK   28 V          

18:00 Za++ rodziców obu stron, ++z pokrewieństwa     nabożeństwo majowe

 

ŚRODA  29 V      św. Urszuli Ledóchowskiej

8:00 Za+ Księdza Biskupa Jana BAGIŃSKIEGO, ++kapłanów   nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK   30 V     

18:00 (intencja wolna)    nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK   31 V     Święto Nawiedzenia NMP

18:00 szkolna Do Aniołów Stróżów w intencji dzieci       nabożeństwo majowe

 

SOBOTA   1 VI       św. Justyna

14:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata z okazji 60 r. urodzin żony Urszuli

15:00 Do Bożej Opatrzności z okazji 20-lecia istnienia w intencji obecnych i byłych członków Stowarzyszenia Rozwoju Inicjatyw Świerkle i sympatyków        

 

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA   2 VI

8:00 Za+ mamę Cecylię, +ojca Jana, ++teściów, dziadków z obu stron, ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 Do MB Nieustającej Pomocy prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy z okazji urodzin oraz dla dzieci i wnuków o zdrowie i łaski potrzebne

 

TYDZIEŃ 21

V NIEDZIELA WIELKANOCNA   19 V

8:00 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie ROJEK

10:30 Za+ męża Joachima LUKAS w kolejną r. śm., +ojca Józefa POGRZEBA, ++dziadków POGRZEBA i GALUS, ++rodziców Władysławę i Franciszka GOSPODARCZYK, ++z rodziny

15:00 Nabożeństwo Fatimskie

         Msza św. w intencji uczestników nabożeństwa

 

PONIEDZIAŁEK   20 V       

18:00 W intencji ks. proboszcza Tadeusza z okazji 46 r. święceń kapłańskich, prosząc o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo na dalsze lata posługi duszpasterskiej     nabożeństwo majowe

 

WTOREK   21 V           św. Jana Nepomucena

18:00 Za+ męża Stefana, ++rodziców SOWA i ŚWIERC, za dusze w czyśćcu      nabożeństwo majowe

 

ŚRODA  22 V      

8:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla brata Mateusza z okazji urodzin      nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK   23 V     

18:00 Za+ męża Norberta JENDRYCA w 4 r. śm., ++rodziców obu stron, ++z pokrewieństwa      nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK   24 V     NMP Wspomożycielki Wiernych

18:00 Za+ żonę Urszulę PRZEPIÓRA w kolejną r. śm., ++braci, szwagrów, bratowe i zięcia Arnolda SOWA      nabożeństwo majowe

 

SOBOTA   25 V     

18:00 Za+ syna Mariusza PASIONEK w 1 r. śm.      nabożeństwo majowe

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA   26 V

8:00 Za++z rodzin KAŁUŻA, KNOPP i SZNAPKA, za dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 W intencji Nadii i Aleksandry MOCZKO w pierwszą rocznicę komunii św. prosząc dla nich o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie

14:00 okolicznościowe nabożeństwo majowe z okazji Dnia Matki  

TYDZIEŃ 20

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA   12 V

8:00 Za+ męża Arnolda SOWA w kolejną r. śm.

10:30 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji 35 r. ślubu

14:00 Nabożeństwo Majowe

 

PONIEDZIAŁEK   13 V        NMP z Fatimy

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++ członków żywego różańca od róży zelatorki Henryki MOCZKO     

nabożeństwo majowe

 

WTOREK   14 V         

18:00 DOBRZEŃ WIELKIE – BIERZMOWANIE

 

ŚRODA  15 V      

8:00 Za+ mamę Zofię ROMANEK, +ojca Ludwika 

nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK   16 V     Święto św. Andrzeja Boboli

18:00 Do MB Fatimskiej i MB Nieustającej Pomocy prosząc o opiekę, zdrowi, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne na dalsze lata w rodzinie KNOPIK     

nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK   17 V    

18:00 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata z okazji 1 r. ślubu Eweliny i Kamila     

nabożeństwo majowe

 

SOBOTA   18 V     

18:00 Za+ męża i ojca Erarda KORNEK, ++teściów, +ojca Joachima, ++z rodziny

nabożeństwo majowe                

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA   19 V

8:00 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie ROJEK

10:30 Za+ męża Joachima LUKAS w kolejną r. śm., +ojca Józefa POGRZEBA, ++dziadków POGRZEBA i GALUS, ++rodziców Władysławę i Franciszka GOSPODARCZYK, ++z rodziny

15:00 Nabożeństwo Fatimskie

         Msza św. w intencji uczestników nabożeństwa

 

TYDZIEŃ 19

III NIEDZIELA WIELKANOCNA   5 V

8:00 Do Anioła Stróża prosząc o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Natalii w 9 r. urodzin

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz dla dzieci z rodzinami

 

PONIEDZIAŁEK   6 V    Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

18:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w kolejną rocznicę ślubu Bernadety i Joachima     nabożeństwo majowe

 

WTOREK   7 V   

18:00 Za+ ciocię Halinę MIŁOSZEWSKĄ, ++z całego pokrewieństwa     nabożeństwo majowe

 

ŚRODA  8 V      Uroczystość św. Stanisława biskupa

8:00 Za+ dziadka Edwarda Śliwa w 2 r. śm., ++z rodziny     nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK   9 V     

18:00 Do Bożego Miłosierdzia i MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymaną łaskę zdrowia Grzegorza, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla całej rodziny GZIK     nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK   10 V    

18:00 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla Roberta w 50 r. ur.     (Te Deum)      nabożeństwo majowe

 

SOBOTA   11 V     

13:15 chrzest (bez Mszy św.) Maja BANAŚ

18:00 Za++ Łucję i Józefa PRUDLIK, ++z pokrewieństwa      nabożeństwo majowe

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA   12 V

8:00 Za+ męża Arnolda SOWA w kolejną r. śm.

10:30 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji 35 r. ślubu

14:00 Nabożeństwo Majowe

TYDZIEŃ 18

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – Miłosierdzia Bożego  28 IV

8:00 Za++ Anastazję i Jana LAZIK, ++synów Rudolfa, Helmuta, Jerzego, Johanessai Henryka, +córkę Wiktorię, +zięcia Władysława, ++3 synowe, 3 wnuków, ++z pokrewieństwa LAZIK i BLACH

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Adama w 1 r. urodzin, także o opiekę Bożą i zdrowie dla syna Aleksandra i męża Artura z okazji urodzin, oraz dla całej rodziny

 

PONIEDZIAŁEK   29 IV      Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

18:00 Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w kolejną r. ślubu, także za ++rodziców obu stron,++2 braci, 2 siostry, +szwagra Franciszka, +szwagierkę Gertrudę, +synową Beatę

 

WTOREK   30 IV Uroczystość św. Wojciecha

18:00 Za++ rodziców Augustyna i Monikę ZYLA, ++braci Henryka i Herberta, +bratową Gerdę, ++dziadków z obu stron, ++rodziców Michała i Franciszkę KALUZA,++z rodzeństwa i z pokrewieństwa

 

ŚRODA  1 V      św. Józefa Robotnika

8:00 Do Św. Józefa w intencji rzemieślników, stolarzy i cieśli   nabożeństwo majowe

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 65 r. ur.

 

CZWARTEK  2 V     św. Atanazego

18:00 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata w kolejną r. ur.   nabożeństwo majowe

 

PIĄTEK   3 V     Uroczystość NMP Królowej Polski

8:00 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane lata, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata  dla Edyty i Józefa KOKOT w 40 r. ślubu     (Te Deum)

10:30 Za+ siostrę Jadwigę i jej +męża      nabożeństwo majowe

 

SOBOTA   4 V         św. Floriana

8:00 W intencji maturzystów o pomyślne zdanie egzaminów i dobry wybór dalszej drogi życia          nabożeństwo majowe

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA   5 V

8:00 Do Anioła Stróża prosząc o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Natalii w 9 r. urodzin

10:30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz dla dzieci z rodzinami

TYDZIEŃ 17

NIEDZIELA  Zmartwychwstania Pańskiego   21 IV    

7:00 REZUREKCJA  W intencji Parafian i Gości

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji urodzin Elżbiety (Te Deum)

14:00 – Uroczyste Nieszpory

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY   22 IV  

8:00 Do Niepokalanego Serca NMP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie  WEBER z okazji 15 r. ślubu Teresy i Marcina     (Te Deum)

10:30 Do Chrystusa Zmartwychwstałego w intencji młodzieży

WTOREK   23 IV     

18:00 Za+ mamę Krystynę w kolejną r. śm., +ojca Bronisława, ++teściów, ++dziadków obu stron, +szwagra Henryka, ++z pokrewieństwa

 

ŚRODA  24 IV   

8:00 Do Św. Judy Tadeusza w pewnej intencji      nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  25 IV    

18:00 Za+ męża Franciszka KNIEC, ++rodziców obu stron, ++siostrę, szwagierkę, 2 szwagrów, ++Henryka i Cecylię DOBIS, +Renatę DZIATKIEWICZ

 

PIĄTEK   26 IV    

18:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla Magdaleny i Marcina z okazji 10 r. ślubu oraz urodzin, a także o powrót do zdrowia siostry Teresy

 

SOBOTA   27 IV

15:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla Kornelii z okazji 50 r. ur.     (Te Deum)

18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała oraz dla jego rodziny

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – Miłosierdzia Bożego  28 IV

8:00 Za++ Anastazję i Jana LAZIK, ++synów Rudolfa, Helmuta, Jerzego, Johanessa i Henryka, +córkę Wiktorię, +zięcia Władysława, ++3 synowe, 3 wnuków, ++z pokrewieństwa LAZIK i BLACH

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Adama w 1 r. urodzin, także o opiekę Bożą i zdrowie dla syna Aleksandra i męża Artura z okazji urodzin, oraz dla całej rodziny

 

TYDZIEŃ 16

NIEDZIELA   Palmowa   14 IV    

8:00 Za+ Renatę DZIATKIEWICZ, ++rodziców i teściów, ++z pokrewieństwa

10:30 Za++rodziców JEDNRYCA i GACKA, +żonę Marię – Annę, +córkę Dominikę, ++z pokrewieństwa

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

Wielki PONIEDZIAŁEK  15 IV   

18:00 Za+ mamę Władysławę, +ojca Władysława, ++braci Henryka i Józefa, ++z rodzin KRYSIŃSKI i ŁEBEK

 

Wielki WTOREK  16 IV   

18:00 Za+ Ks. Jana CHODURĘ w 5 r. śm.

 

Wielka ŚRODA  17 IV           

8:00 Za++ Małgorzatę i Józefa MRÓZ, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone                  

       nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

WIELKI CZWARTEK  18 IV    

19:00 W intencji żyjących i ++ kapłanów, którzy posługiwali i posługują w naszej parafii; także modlimy się w intencji szafarzy, lektorów i ministrantów.   

 

WIELKI PIĄTEK   19 IV        

9:00 Droga Krzyżowa

19:00 Liturgia Wielkiego Piątku

 

WIELKA SOBOTA  20 IV        

10:00 i 16:00 poświęcenie pokarmów

19:00 Wigilia Paschalna: W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla Sandry z okazji urodzin

 

NIEDZIELA  Zmartwychwstania Pańskiego   21 IV    

7:00 REZUREKCJA  W intencji Parafian i Gości

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji urodzin Elżbiety (Te Deum)

14:00 – Uroczyste Nieszpory

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY   22 IV  

8:00 Do Niepokalanego Serca NMP z podziękowaniem za otrzymane łaski,z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie WEBER z okazji 15 r. ślubu Teresy i Marcina     (Te Deum)

10:30 Do Chrystusa Zmartwychwstałego w intencji młodzieży

 

TYDZIEŃ 15

V  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   7 IV    

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej prosząc o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i Dary Ducha Św. dla Patryka  z okazji urodzin

10:30 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji synów i ich rodzin prosząc dla nich o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne, a także  za ich + ojca Helmuta

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK  8 IV   

18:00 Za++ rodziców Pawła i Zofię KONIECZKO, Pawła i Łucję BARON, ++siostry Dorotę i Edeltraudę, ++braci Huberta i Joachima, ++szwagrów i szwagierki z obu stron, ++Jana, Katarzynę i Jadwigę MANIERA

 

WTOREK  9 IV   

18:00 Za+ męża, ++rodziców JĘDRYCA i KOKOT, ++siostry, braci, zięcia i szwagrów, ++z pokrewieństwa

 

ŚRODA  10 IV         

8:00                     

       nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  11 IV    

18:00 Do Anioła Stróża prosząc o opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kamila JUREK w 1 r. urodzin

 

PIĄTEK   12 IV        

18:00 Droga Krzyżowa

         Msza św.: Do Miłosierdzia Bożego i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla córek z rodzinami oraz dla Teresy

 

SOBOTA  13 IV        

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++ członków żywego różańca od róży zelatorki Anieli MANIERA

 

NIEDZIELA   Palmowa   14 IV    

8:00 Za+ Renatę DZIATKIEWICZ, ++rodziców i teściów, ++z pokrewieństwa

10:30 Za++rodziców JEDNRYCA i GACKA, +żonę Marię – Annę, +córkę Dominikę, ++z pokrewieństwa

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

TYDZIEŃ 14

IV  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   31 III     Laetare

8:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i Aniołów Stróżów prosząc o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla wnuków Igora i Oskara z okazji 4 r. ur.

10:30 W intencji Weroniki w dniu urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla solenizantki  i całej rodziny ZDZUJ

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

WTOREK  2 IV   

18:00 Za++ rodziców Antoniego i Jadwigę, ++ teściów Alojzego i Waleskę, +męża Jerzego, oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 

ŚRODA  3 IV   

8:00 Za++ rodziców KOZIOŁ, ++teściów, +męża Pawła i dusze w czyśćcu cierpiące

        nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  4 IV    

17:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla Haliny i Lecha w 30 r. ślubu

                                                 

PIĄTEK   5 IV        

18:00 Droga Krzyżowa

         Msza św.: W intencji czcicieli NSPJ             

         nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA  6 IV    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla Filipa i Aleksa

 

V  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   7 IV    

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej prosząc o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i Dary Ducha Św. dla Patryka  z okazji urodzin

10:30 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji synów i ich rodzin prosząc dla nich o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne, a także  za ich + ojca Helmuta

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

TYDZIEŃ 13

III  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   24 III     Rekolekcje Parafialne

8:00 Za++ rodziców Łucję, Irenę i Aleksandra, Annę i Władysława, ++z rodziny

10:30 Za+ męża i ojca Mariana PAWŁOWSKIEGO

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK   25 III   Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8:00

19:00 Za+ żonę Urszulę PRZEPIÓRA na pamiątkę urodzin

 

WTOREK  26 III   

8:00 W intencji ludzi chorych i starszych, a także ich opiekunów

9:00 Odwiedziny chorych i starszych parafian

19:00 Za++ rodziców Jadwigę i Jerzego MOCZKO, ++dziadków obu stron, +wujka Herberta, +kuzyna Alfreda

 

ŚRODA  27 III      zakończenie rekolekcji

8:00

19:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej prosząc o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i Dary Ducha Św. dla Pauliny JONIEC z okazji 18 r. urodzin

 

CZWARTEK  28 III    

18:00 O Dary Ducha Świętego i szczęśliwe zdanie egzaminów gimnazjalnych

                                                 

PIĄTEK   29 III        

18:00 Droga Krzyżowa

Msza św.: Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczka Benedykta w 1 r. urodzin, także o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie

 

SOBOTA  30 III    

14:00 chrzest – Franka KOMOR       

18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla córki Nadii z okazji 10 r. urodzin

 

IV  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   31 III    

8:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i Aniołów Stróżów prosząc o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla wnuków Igora i Oskara z okazji 4 r. ur.

10:30 W intencji Weroniki w dniu urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla solenizantki i całej rodziny ZDZUJ

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

TYDZIEŃ 12

II  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   17 III    

8:00 Za++ rodziców Jana i Gertrudę GABRIEL, +brata Franciszka, ++Karola

i Florentynę BEDNORZ, ++szwagierkę, 3 szwagrów i pokrewieństwo

10:30 Do MB Fatimskiej prosząc o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla syna Dariusza, synowej Agnieszki i wnuków Andrzeja i Marka z okazji ur.

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

WTOREK  19 III    uroczystość Św. Józefa Oblubieńca

18:00 Do Św. Józefa w intencji mężczyzn, młodzieńców, ojców i mężów

 

ŚRODA  20 III         

8:00

        nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                 

CZWARTEK  21 III    

18:00 Za++ rodziców Marię i Józefa KNOSSALA, ++Annę i Jana FRONIA, +żonę Anelis, +syna Bernarda, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

PIĄTEK   22 III     

18:00 Droga Krzyżowa

Msza św.: Za++ rodziców Klarę i Ryszarda KOKOT, ++Annę i Józefa MŁYNEK, ++braci, ++z pokrewieństwa obu stron

 

SOBOTA  23 III    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ ojca Augustyna, ++z rodzin HYS, PANIC i MOCZKO

 

III  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   24 III     Rekolekcje Parafialne

8:00

10:30 Za+ męża i ojca Mariana PAWŁOWSKIEGO

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

TYDZIEŃ 11

I  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   10 III    

8:00 Za++ rodziców Marię i Maksymiliana BEDNORZ, ++Klarę i Jerzego KNOSALA, ++teściów, ++z pokrewieństwa

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie KOMOR

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK  11 III   

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i łaski potrzebne w rodzinie MOTZKO

 

WTOREK  12 III   

8:00  

 

ŚRODA  13 III         

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++ członków żywego różańca od róży zelatorki Hildegardy KOZIOŁ

         nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                 

CZWARTEK  14 III    

18:00 Za+ Zofię MOTZKO 1 25 r. śm., ++z rodzin MOTZKO i ROJEK

 

PIĄTEK   15 III    

18:00 Droga Krzyżowa

Msza św.: Za+ Elżbietę RUSIN w 2 r. śm., ++ rodziców POHOPIEŃ i BANAŚ, +Teresę PIEKARSKĄ, +Urszulę PRZEPIÓRA, ++z pokrewieństwa obu stron

 

SOBOTA  16 III    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ ojca Mieczysława TOMALA, +Emila, Annę i Antoniego TOMALA, ++z rodzin TOMALA, LULEK i FRANC

 

II  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   17 III    

8:00 Za++ rodziców Jana i Gertrudę GABRIEL, +brata Franciszka, ++Karola i Florentynę BEDNORZ, ++szwagierkę, 3 szwagrów i pokrewieństwo

10:30 Do MB Fatimskiej prosząc o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla syna Dariusza, synowej Agnieszki i wnuków Andrzeja i Marka z okazji ur.

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

TYDZIEŃ 10

VIII  NIEDZIELA  Zwykła   3 III    

8:00 Za++ rodziców MATEJA i KONIECZKO, ++rodziców Dorotę i Huberta, ++dziadków z obu stron

10:30 Za++ rodziców Franciszkę i Michała KALUZA, Julię i Franciszka NEUFELD, ++z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK  4 III    Św. Kazimierza

18:00 Za+ ojca Konrada MALEK w kolejną r. śm., +ojca Adama KACZMAREK, +Żanetę, ++z pokrewieństwa

 

WTOREK  5 III   

18:00 Za+ córkę Dominikę w 30 dzień po śmierci

 

ŚRODA  POPIELCOWA  6 III  

8:00 Za+ babcię Teresę LENARTOWICZ, ++dziadków

18:00 Za++ rodziców Pawła i Marię KOZIOŁ, +męża Pawła, ++teściów, za dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK  7 III    

8:00  intencja wolna

 

PIĄTEK   8 III    

18:00 Droga Krzyżowa

Msza św.: W intencji kobiet naszego duszpasterstwa

 

SOBOTA  9 III    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00  intencja wolna

 

I  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   10 III    

8:00 Za++ rodziców Marię i Maksymiliana BEDNORZ, ++Klarę i Jerzego KNOSALA, ++teściów, ++z pokrewieństwa

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie KOMOR

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

TYDZIEŃ 9

VII  NIEDZIELA  Zwykła   24 II    

8:00 Za+ męża Helmuta POSOR, +syna Huberta, ++rodziców z obu stron, ++rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 Do Anioła Stróża z prośbą o opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Oliwii i Emiliana z okazji urodzin

 

PONIEDZIAŁEK  25 II   

18:00 Do MB Nieustającej Pomocy z prośbą o zdrowie dla Tomasza

 

WTOREK  26 II   

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w pewnej intencji

 

ŚRODA   27 II 

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy prosząc o szczęśliwy przebieg operacji oraz o powrót do zdrowia

nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

PIĄTEK  1 III      pierwszy piątek miesiąca

18:00 W intencji czcicieli NSPJ           

nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA  2 III    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za++ rodziców Krystynę i Norberta KORNEK, +ciocię Annę, +ojca Józefa RIPPEL, ++z rodziny

 

VIII  NIEDZIELA  Zwykła   3 III    

8:00 Za++ rodziców MATEJA i KONIECZKO, ++rodziców Dorotę i Huberta, ++dziadków z obu stron

10:30 Za++ rodziców Franciszkę i Michała KALUZA, Julię i Franciszka NEUFELD, ++z rodziny

 

TYDZIEŃ 8

 

VI  NIEDZIELA  Zwykła   17 II    

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach KOMOR i JONIEC

10:30 Za++ rodziców Marię i Jana BARON, Jana i Annę GACKA, ++siostry Edeltraudę i Marię, +brata Józefa, +Helmuta ZDZUJ, ++dziadków, +siostrzenicę Dominikę

 

PONIEDZIAŁEK  18 II   

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie,Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla całej rodziny

 

WTOREK  19 II   

18:00 Za+ ojca Pawła CIERNIA w kolejną r. śm.

                                    

CZWARTEK  21 II           

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Barbary i Waldemara w 10 r. ślubu

 

PIĄTEK  22 II      Święto Katedry św. Piotra

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski w 2018 roku, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marianny i Joachima oraz ich dzieci z rodzinami

 

SOBOTA  23 II     św. Polikarpa

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za++ rodziców Helenę i Franciszka MOCZKO, Katarzynę i Stanisława HAMELA, +brata Józefa, a także o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo w rodzinie HAMELA

 

VII  NIEDZIELA  Zwykła   24 II    

 

8:00 Za+ męża Helmuta POSOR, +syna Huberta, ++rodziców z obu stron,++rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30 Do Anioła Stróża z prośbą o opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Oliwii i Emiliana z okazji urodzin

 

TYDZIEŃ 7

V  NIEDZIELA  Zwykła   10 II    

8:00 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwa i opiekę dla córki z okazji 50 r. urodzin; także za +ojca Jerzego w kolejną r. śm.

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji urodzin w rodzinie BARON

 

 PONIEDZIAŁEK  11 II    NMP z Lourdes 

17:00 Za+ Dominikę CZIRNIA, zd. JENDRYCA w dniu pogrzebu

18:00 Za+ Marię SOWADA w 1 r. śm.

 

WTOREK  12 II   

18:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Tomasza z okazji urodzin

 

ŚRODA  13 II           

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++ członków żywego różańca od róży zelatorki Róży KNIEC    

         nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                 

CZWARTEK  14 II    Św. Cyryla i Metodego

18:00 Za+ Franciszkę KNOSSALA w 1 r. śm.

 

PIĄTEK  15 II      

18:00 Za++ rodziców obu stron, ++z pokrewieństwa, za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA  16 II    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ Ludwika GALUS, ++rodziców, rodzeństwo i wnuki

 

VI  NIEDZIELA  Zwykła   17 II    

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach KOMOR i JONIEC

10:30 Za++ rodziców Marię i Jana BARON, Jana i Annę GACKA, ++siostry Edeltraudę i Marię, +brata Józefa, +Helmuta ZDZUJ, ++dziadków

 

TYDZIEŃ 6

 

TYDZIEŃ 5

III  NIEDZIELA  Zwykła   27 I    

8:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla córki Dominiki z okazji 45 r. urodzin oraz o zdrowie dla całej rodziny

10:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Pawła z okazji 80 r. urodzin

 

PONIEDZIAŁEK  28 I    Św. Tomasza z Akwinu

18:00 Za++ rodziców Gertrudę i Jana KOŚNYCH, +syna Marcina, ++Wiktora i Irmgardę KOŚNYCH, +siostrę Erykę, ++z pokrewieństwa KOŚNY, GALUS i JOŃCZYK

 

WTOREK  29 I   

18:00 Za+ męża Helmuta KOSZYK w kolejną r. śm., ++rodziców Józefa i Gertrudę, ++z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

                                                       

CZWARTEK  31 I         Św. Jana Bosko

18:00 Za+ ojca i teścia Helmuta SOBOTA w kolejną r. śm.

 

PIĄTEK  1 II      

18:00 W intencji czcicieli NSPJ      

         nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA  2 II     Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej

8:00 Za +ojca Ludwika ROMANEK, +mamę Zofię, ++z rodziny

18:00 Za++ rodziców Erykę i Gintra KORNEK w kolejną r. śm., +Klarę KOMOR, ++teściów Klarę i Józefa WICHER, +szwagra Józefa, ++z rodzin KORNEK i WICHER

 

IV  NIEDZIELA  Zwykła   3 I    

8:00 Do MB Trzykroć Przedziwnej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie KOMOR z okazji urodzin matki i córki

10:30 Za++ synów Adama i Romana MIGAŁA, ++rodziców Władysława i Katarzynę RYBA

 

TYDZIEŃ 4

II  NIEDZIELA  Zwykła   20 I    

8:00 Za+ żonę i mamę Dorotę KESNER na pamiątkę urodzin

10:30 Za+ mamę Władysławę, +ojca Franciszka, ++braci, ++z rodziny i pokrewieństwa, a także do MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie dla męża Jerzego

 

PONIEDZIAŁEK  21 I    Św. Agnieszki

18:00 W intencji babć i dziadków – aby żyjącym Pan błogosławił, a zmarłych przyjął do wieczności w niebie

 

WTOREK  22 I   

18:00 Za++ Martę i Franciszkę KNOSALA, ++rodziców i rodzeństwo, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

ŚRODA  23 I        

8:00 Za+ dziadka Herberta TRZIONKA w kolejną r. śm.

       nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                              

CZWARTEK  24 I     Św. Franciszka Salezego

18:00 Za+ mamę Ernę DZIKOWSKĄ, +ojca Michała, +brata Bronisława, +szwagra Mariana, ++Hermana i Fridę KRAUSE, +ciocię Hertę FELKER, ++teściów Elżbietę i Sylwestra SOWA, +szwagra Piotra, ++z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK  25 I      Święto Nawrócenia Św. Pawła

18:00 szkolna:  Do MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla mamy w kolejną r. ur., oraz o zdrowie dla córki

 

SOBOTA  26 I     Św. Tymoteusza i Tytusa

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanej

18:00 (Barczuk)

 

III  NIEDZIELA  Zwykła   27 I    

8:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla córki Dominiki z okazji 45 r. urodzin oraz o zdrowie dla całej rodziny

10:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Pawła z okazji 80 r. urodzin

 

TYDZIEŃ 3

NIEDZIELA   13 I     Święto Chrztu Pańskiego

8:00 Za+ męża Ludwika GALUS w 1 r. śm.,

10:30 Za+ Zbigniewa JUCHNIEWICZA, ++jego rodziców Michalinę i Stanisława

 

SOBOTA  19 I     Św. Józefa Sebastiana Pelczara

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za++ rodziców Otylię i Gerarda PANIC, ++Martę i Józefa STRZYS, ++Julię i Józefa HALUPCZOK

 

II  NIEDZIELA  Zwykła   20 I    

8:00 Za+ żonę i mamę Dorotę KESNER na pamiątkę urodzin

10:30 Za+ mamę Władysławę, +ojca Franciszka, ++braci, ++z rodziny i pokrewieństwa, a także do MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie dla męża Jerzego

 

TYDZIEŃ 2

NIEDZIELA   6 I     Święto Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8:00 Za++Marię i Helmuta KNOSALA, ++Annę i Mieczysława NOWAK, +Zofię THIEDE, ++ z pokrewieństwo obu stron

10:30 W intencji Parafian, którzy przyjęli kolędę – prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne

         chrzest: Jasper CIEŚLA

 

PONIEDZIAŁEK  7 I   

18:00 Za+ ojca Pawła WOLNEGO w 2 r. śm., +mamę Elizę, +ojca Michała, ++dziadków

 

WTOREK  8 I   

18:00 Za+ ojca Alojzego NIESTRÓJ w kolejną r. śm., ++z pokrewieństwa JEGER, GĄSIOR i KOKOT oraz o Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski potrzebne w rodzinie

 

ŚRODA  9 I           

8:00 Do MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie i łaskę nawrócenia dla Henryka i Krzysztofa oraz do Św. Judy Tadeusza o szczęśliwe rozwiązanie sprawy

       nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                              

CZWARTEK  10 I     

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla Jadwigi z okazji 70 r. ur.

 

PIĄTEK  11 I      

18:00 szkolna:  Za+ mamę Jadwigę KOŁODZIEJ w kolejną r. śm., +ojca Roberta, +bratową Ellę, ++dziadków i pokrewieństwo

 

SOBOTA  12 I

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej za żyjących i ++ członków Żywego Różańca od róży zelatorki Marii KONIECZKO

 

NIEDZIELA   13 I     Święto Chrztu Pańskiego

8:00 Za+ męża Ludwika GALUS w 1 r. śm.,

10:30 Za+ Zbigniewa JUCHNIEWICZA, ++jego rodziców Michalinę i Stanisława

 

TYDZIEŃ 1

NIEDZIELA Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa   30 XII  

8:00 Do Św. Rodziny prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne w rodzinach LEDWIG i HAMELA

10:30 Do Św. Rodziny prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne w rodzinach ŚLIWA, CHMIST, SZASTOK i TRZIONKA oraz o szczęśliwe rozwiązanie  dla siostry Dominiki

 

PONIEDZIAŁEK  31 XII    Zakończenie Starego Roku

16:00 W podziękowaniu za wszelkie łaski otrzymane w Starym Roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla wszystkich parafian w Nowym Roku  (Te Deum)

 

WTOREK  1 I    Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

10:30 W intencji parafian świerklańskiej wspólnoty prosząc MB Fatimską o opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w Nowym 2018 Roku

15:00 Przez wstawiennictwo Świętej Bożej Rodzicielki Maryi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata dla Heleny KORNEK z okazji 60 r. ur.   (Te Deum)

 

ŚRODA  2 I   św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

8:00 (intencja wolna)

 

CZWARTEK  3 I       

8:00 (intencja wolna)

 

PIĄTEK  4 I      pierwszy piątek miesiąca

8:00 W intencji czcicieli NSPJ           

       nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA  5 I   

15:30 chrzest: Bruno LACHNIK

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanej

18:00 Za+ ojca Jana WIENCH w kolejną r. śm., +mamę Klarę, ++dziadków z obu stron, +ojca Jana JAKSY, ++z pokrewieństw JAKSY i WIENCH

 

NIEDZIELA   6 I     Święto Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8:00 Za++Marię i Helmuta KNOSALA, ++Annę i Mieczysława NOWAK, +Zofię THIEDE, ++ z pokrewieństwo obu stron

10:30 W intencji Parafian, którzy przyjęli kolędę – prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne